x
פרופיל חברה

קבוצת אתוסיה, נעים להכיר

בשביל החלטות טובות בתחום התעסוקה, כדאי לצעוד יד ביד עם מישהו שאכפת לו ממך. 

מישהו שייצא יחד איתך למסע, עד שימצא את הדבר הנכון עבורך.

מישהו שייעזר בכלים מתקדמים וייחודיים, ויספק לך את השירות האישי, המקצועי והחדשני ביותר.

כזה שמכיר לעומק את עולמות התוכן השונים, מבפנים ומבחוץ. מישהו שיודע מיהם השחקנים בכל תחום, עוקב וקורא את המגמות ברמה עולמית, משכורות, תפקידים חדשים. כזה שלא מפחד להאיר, להדריך ולייעץ.

אם אתם ארגון שנמצא בצומת דרכים או מקצוענים שמחפשים קריירה עם משמעות והתפתחות אישית  – אנחנו כאן בשבילכם - ללוות אתכם באופן אישי, עד לבניית הפתרון הנכון ביותר עבורכם. אם אתם מנהלים או עובדים בחברה שנמצאת על סף גיוס משמעותי, תהליך אסטרטגי חשוב או צמיחה דרמטית, ואתם מחפשים שותף שירוץ אתכם לכל אורך הדרך, כזה שמכיר את התעשייה לעומק, נמצא בקשר אישי עם המועמדים ויכול להתאים עבורכם את הפתרון המתאים ביותר לשלב בו נמצאת החברה, קבוצת אתוסיה היא הכתובת שלכם ובשבילכם.

כדי להבטיח יצירת קשרי תעסוקה ארוכי טווח והשמה איכותית, פיתחנו תהליך מיון שמשלב בין מקצועיות, הון אנושי מצוין ויכולות טכנולוגיות מתקדמות וייחודיות שמסייעות בתהליך הגיוס. לרשותנו כלי מחקר ואבחונים שעוזרים לנו לבצע את החיבור הנכון ביותר לביצוע ההשמה המוצלחת או ייעוץ שיספק ערך לחברה, מתוך שאיפה למקצועיות ותחושת שותפות ואחריות שיש לנו אל הלקוחות שלנו, אליכם.

מה אנחנו מציעים?

איתור, גיוס והשמה בארץ ובחו"ל.                          

◄ איוש בכירים.

מיקור חוץ למומחים טכנולוגיים.

שירותי גיוס מנוהלים.  

ניהול תהליכי פרידה מעובדים.           

אימון וליווי מנהלים.

סדנאות פיתוח ארגוני והדרכה.          

מחקרים וניתוח מגמות שוק.

 

נחמד להכיר, אבל איך מתקדמים?

מתחילים לרוץ יחד.

ההחלטות שאתם מקבלים משפיעות על מהלך הקריירה שלכם לאורך שנים. אנחנו בקבוצת אתוסיה מאמינים במערכות יחסים. את המועמדים שלנו אנחנו מלווים למרחקים ארוכים. אנחנו רואים את הכאן ועכשיו, אך תמיד שואפים לראות גם את התמונה המלאה. נבנה, יחד איתכם, את מסלול התעסוקה האופטימלי עבורכם, כך שתבחרו את התפקידים והחברות הנכונות לכל שלב.

אנחנו זמינים עבורכם תמיד, גם אם בדיוק עזבתם מקום עבודה ואתם עדיין מחשבים את המסלול מחדש, או אם אתם כבר עמוק בתוך התהליך. הניסיון והקשרים הרבים שצברנו, בשילוב עם הכישרון שלכם, יאפשרו לנו לאתר עבורכם את הארגון שיאפשר לכם לצמוח, לגדול ולהתפתח. לא מקום עבודה שיסייע לכם לממש רק את היכולות המקצועיות, אלא כזה שיאפשר לכם להרגיש טוב עם מה שאתם עושים.

איך מבצעים את התהליכים הנכונים לחברה?

חיים את השטח.

ארגונים, גדולים או קטנים, עוברים תהליכים אסטרטגיים שונים אשר מחייבים חשיבה לטווח ארוך, וחלק נכבד מההצלחה של חברה נבנה על בסיס ההון האנושי שלה. אנחנו פה בשביל לעזור לכם, יזמים, בעלי חברות ומנהלים, לקבל את ההחלטות הטובות שיבנו את הארגון.

ידע זה כוח, בייחוד ידע שצומח מתוך השוק עצמו, והתפקיד שלנו לא מסתיים באיתור המועמד המתאים. יחידת המחקר של אתוסיה עוסקת באיסוף מידע ונתונים, ומאפשרת לנו לספק ללקוחותינו את הפתרונות המדויקים ביותר בהתאם לשינויים בשטח. אנחנו נלווה אתכם בשלבי הפעילות השונים של החברה, נאתר יחד אתכם את המקומות שצריכים חיזוק (ולפעמים את הדברים שצריך לשחרר). אנחנו נתאים לכם פתרונות מותאמים אישית ונבנה תוכניות סדורות בנושאי כוח אדם וגיוס.

קבוצת אתוסיה מספקת שירותי Outsourcing מותאמים לצרכי הלקוח, תהליכי איתור ומיון מועמדים למשרות בכירות וכן מלווה מהלכים ומסייעת לפתרון משברים תוך ליווי המנהלים, החברה והעובדים.  בנוסף, יחידת ההדרכה שלנו מספקת מגוון הדרכות וסדנאות בנושאי ניהול, השמה וגיוס עובדים, משאבי אנוש והתמודדות עם משברים.

אנו עושים הכל כדי להעניק לכם את הכלים שיסייעו לכם להיות מנהלים מצוינים, המחוברים לשטח ויודעים לצפות קדימה.

 

שנצא לדרך ויחד נמצא את המסלול המתאים עבורכם?

>> לחיפוש עבודה לפי תחומים לחצו כאן 

>> לגיוס טאלנטים לארגון שלך לחצו כאן